Otázka ohľadom objektov iHTML

#1

Dobrý deň.
Mal by som dotaz ohľadom objektov iHTML. Na akom jadre je postavený, aké štandardy podpuje (HTML5, CSS3, JS, …), prípadne aké má obmedzenia? Skúšal som si totiž stránku nadizajnovať. Vo všetkých štandardných prehliadačoch sú podporené takmer všetky prvky (jedine IE11 nepodporuje určité veci).
Okrem toho, keď som v elemente body inicializoval listenery onload a onresize, tieto sa nevykonali.
Ďakujem za vyjadrenie.

#2

Dobrý deň. HTML IFrame je v HI.EXE zobrazený pomocou Chromium Embedded Framework, tj. je to renderovacie jadro z projektu chromium. Čiže by tam mali íst všetky nové štandardy. Jedine čo nepôjde, je proprietarne media kodeky, tj. H264, H265, MP3, AAC…, lebo tie v chromium nie sú, iba v Chrome, kde ich pridáva Google.

#3

Vo výberovom okne viem vždy vybrať iba 1 položku (súbor / priečinok). Nepomôže ani kláves Ctrl, či Shift. Viem si všetky objekty umiestniť do adresára, ale potom mi v ňom nenájde index.html.
OK. onload a resize funguje. Len funkcia document.documentElement.scrollHeight mi vždy vracia 0 (zdroj: https://www.w3schools.com/howto/howto_js_scroll_indicator.asp, resp. https://www.w3schools.com/howto/tryit.asp?filename=tryhow_js_scroll_indicator)
V takomto prípade mi HI zobrazí na 90% iba šedú plochu (1-krát sa mi zobrazila stránka korektne).

#4

Súbory do HTML5 Iframe dávajte cez drag&drop napr. z total commadera alebo explorera, tak tam dokážete naraz vložiť viac súborov. Ten štandardný windows dialóg multiselekt nepodporuje.

Na funkčnosť document.documentElement.scrollHeight nemáme vplyv…neviem preco vracia 0, ani nemáme schopnosti to opravit, ten chromium používame ako hotovú skompilovanú knižnicu.